| ZeePinkStar a întrebat:

Buna TPU :] Caut o melodie, insa nu prea am multe detalii despre ea big grin am auzit-o la o prietena pe tel, ea a sters-o din greseala si s-a pierdut. La ea in telefon era cu numele Shaggy-Number one. Am cautat si nu am gasit... din cate retin eu, in refren doar aparea vocea lui Shaggy si erau vreo 2 versuri cu number one, la inceputul piesei canta altcineva. Daca stiti melodia, sau vreun indiciu, v-as fi recunoscatoare.[Acord fundita] Multumesc :]

4 răspunsuri:
| ZeePinkStar explică:

Nu e nici una din astea big grin

| Skylerx a răspuns:

Cred ca asta e: Kat DeLuna Ft. Shaggy - My Number One Lady

| BlackAngelOfFire a răspuns:

Http://www.you-tube.ro/.......html.Sper Ca e asta si daca e Sper ca team ajtuat.Cu placere. Funda?