| Fabulous a întrebat:

Buna TPU ce carti de dragoste stiti? Si care sa si aiba un titlu interesant

5 răspunsuri:
| maimutika14 a răspuns:

La rascruce de vanturi de emily bronte invitatie la vals de mihail drumes
maitreyi de mircea eliade
focul mocnit din paradis de sandra brown
dragoste si dorinta si ura de Joan Collins
gazda de stephenie meyer.
Aste sunt unele dintre cartile care mie mi-au placut cel mai mult. Aaaa si GAZDA desi are multe pagini si in putine momente s-ar putea sa te plictisesti,dar cand vei ajunge in mijlocul povesti de dragoste o sa iti dai seama ca a meritat sa o citesti, mie una aproape ca mi-au dat lacrimile, dar si celelalte sunt foarte bune.

| tweety08 a răspuns:

Pierduti in paradis, dragoste si datorie, descoperirea. etc. de sandra brown.

| AlexutzaSiNimik a răspuns:

Amurg...(dragoste si vampiri!)

| veriss a răspuns:

Titlul nu este foarte interesant dar cartea este foarte buna. Mataniile scrisa de Florence Barclay sper ca macar sa te interesezi de ea pentru ca mie personal si mai multor cunostinte le-a placut

| GraficianulGeny a răspuns:

Dragostea in vremea holerei, o plimbare de neuitat, adevarata dragoste.