| Soranaa a întrebat:

Ce parere aveti de melodia asta http://www.youtube.com/watch?v=hOvgR_mWGco...Mie imi plk...

Raspunsul pe care il cosdicer sincer va primi fundita:p... Iar la restul pe voi da Vot.:P.

Ms.:-*

Răspuns Câştigător
| LadyLilith a răspuns:

Ador melodia. Cu un sens adanc, si cu vocea incomparabila a lui Amy Lee, superb. Apropo, Lithium, Bleed sau My immortal iti place?

10 răspunsuri:
| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Sincer (~_^) are voce frumoasa si imi place si mie ♬ asta e frumoasa ~

| MasterGoldX a răspuns:

Melodia este grozava. refrenul este foarte electrizant si te face sa "nu mai dormi, decat sa te trezesti mereu". este cu adevarat ca tot ai sa te trezesti si sa fi salvat de catre cineva drag tie. imi place mai ales cand aud "wake me up... save me". super mel. like.

| DreamAutopsy a răspuns:

Îmi place, mai bine zis mi-a plăcuthee hee
Nu mai ascult Evanescence atât de des.

| Robeert98 a răspuns:

Salut! Sincer sa fiu nu il am pe calculator, dar il am pe laptopwinking I-a trebuit unui coleg si i-am dat-o eu, si inca a ramas acolo laughing Sper sa ma creziwinking

| Robeert98 a răspuns:

Salut, din nou! Scuze pentru raspunsul anterior, am citit din greseala daca o am nu ce parere am. Din moment ce o am, imi place. Scuze inca o data pentru raspunsul anterior big grin

| LadyLilith a răspuns:

Mersi pentru funditabig hug My immortal e fantastic. Imi plac versurile lui Evanescence. Bring me to life, My immortal si Bleed raman preferatele mele ever. Dar e fain si melodia cu Amy si Seether-Broken

| BeYoU a răspuns:

Nu stiu dc da ma face sa ma gandesc la apokalipsa lol dar imi place happy

| xDeeDee8D a răspuns:

Sincer mie nu prea imi place...nu e stilul meu dar daca tie iti place eu nu am nimic in potrivahappy

| Soranaa explică:

Da imi plk vara trecuta stateam cu niste prietene pe o banca sh ascultam numai melodiile astea mai ales My immortal.Deci da

| Teooooooo a răspuns:

Ma bucur ca ii mai place si altcuiva muzica buna.