| LittleMissCupcake a întrebat:

Ce parere aveti de videoclipul melodiei,, First of the year" de Skrillex? Am inteles ca este de groaza. E adevarat? Mi-e una imi este frica sa ma uit la el laughing.

Răspuns Câştigător
| DayByDay a răspuns:

De groaza? In nici un caz. Uita-te fara nici un fel de frica.

http://www.youtube.com/watch?v=2cXDgFwE13g&ob=av2e

P.S Bestiala melodia :D

5 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Singura chestie de groază este jegul ăla de muzică ce este luat prea în serios, şi faţa piticului ăla violat de mutanţi, cu freza bătută de vânt şi ochelari de liceean vrgin.

Răspuns utilizator avertizat
| gabreanu a răspuns:

Si eu care am 10 ani nu mie este frica si apropo nu este

| gabreanu a răspuns:

E adevarat am gresit