| bєαυтιƒυℓ a întrebat:

Ce parere aveti despre melodia lui Pixie Lott-Cry Me Out? Vreau un raspuns mai lung.Ce exprima pentru voi si cum va simtiti cand ascultati aceasta melodie.Unde va duce gandul in timp ce o ascultati? Cea mai buna parere primeste funda. Daca nu o stiti aveti link mai jos:

www.youtube.com/watch?v=qsKnKB4nbls

5 răspunsuri:
| 6DuckMeJesus a răspuns:

Bagi porcaria asta de...cum ii zice? pixie lott, peste Evanescence?! uraat!

| bєαυтιƒυℓ explică (pentru 6DuckMeJesus):

Ca sa stii, este o melodie foarte frumoasa si daca ai asculta-o ti-ar placea. Daca nu iti place nu e problema mea dar este foarte frumoasa.Crezi ca o sa te premiez daca imi raspunzi asa. Daca nu iti place nu e problema mea ci e a ta. Poate nici mie nu imi place muzica ta dar eu nu ti-am spus nimic.

| 6DuckMeJesus a răspuns (pentru bєαυтιƒυℓ):

Uite asa se distruge lumea pura a metal-ului... nu-mi pasa de funde sau de raportari, doar regret incultura din jur.

| bєαυтιƒυℓ explică (pentru 6DuckMeJesus):

Chiar nu am chef sa ma cert cu tine.Eu imi sustin in continuare ideea. Daca tie iti placea Lady Gaga ti-ar fi placut sa te critic?

| 6DuckMeJesus a răspuns (pentru bєαυтιƒυℓ):

Mi-ar fi placut sa ma linsezi in cazul enuntat de tine.