| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre Pixie Lott?

7 răspunsuri:
| Rukhsandra a răspuns:

E super simpatica si chiar are voce happy :X

| Iuly006 a răspuns:

Imi place foarte mult vocea ei.
Cand a aparut ea pe piata muzicala era in voga o melodie de-a lui Lady Gaga si chiar atunci a detronat-o Pixie Lott cu piesa Mama Do

| Didu a răspuns:

Superba. Cand am vazut-o prima data nu mi-a venit sa cred ca avea doar 18 ani. Canta foarte bine. Videoclipurile sunt geniale, originale si chiar iti captiveaza atentia.Melodiile sunt pe masura vocii, iar fata este splendida. Se vede ca munceste si ca vrea sa demonstreze ca poti deveni popular numai prin talent, nu doar dezbracandu-te si urland intr-un microfon. Vestimentatia ei e super, cel putin cand o vad imbracata in stilul hippie o adorlove struck.
Se misca bine, canta bine, arata bine, se imbraca bine.

| Alexandra. a răspuns:

Imi plac melodiile ei, si ea este ok, draguta.happy

| TwixulDrept a răspuns:

E foarte draguta si canta bine
o admir ca la doar 18 ani a reusit sa-si faca ceva cariera big grin

| MataaBa a răspuns:

O iubesclove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove struck! e talentata frumoasa E SUPERBA