| ValentySHINee a întrebat:

Cineva stie cind va fi urmatorul concert k-pop (daca va fi big grin)in Romania,unde si cine v-a evolua?
Multumesc, funda! happy

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey. Nu se stie exact asta deoarece in Romania kpop-ul nu e foarte raspandit.
In orice caz, daca cei de la Kompas Events, care au mai organizat si pana acum 2 concerte kpop vor mai primi cereri pentru astfel de evenimente, cei de la BlockB au dat de curand un interviu pentru Romania si au spus ca daca vor fi chemati, vor veni.
Deci sa speram ca asa va fi.^^