| NσMυѕιcLιƒє a întrebat:

TPU! Cum am mai spus, am o ceriera de muziciana si am compus un cantec vreau pareri despre cantec:
De ce, mai parasit?
De ce mai parasit, eu te-am iubit, am facut tot ce-ai vrut, dar mai obosit.
Nu credeam, c-o vei face, cum am spus eu te-am yubit, dar tu, mai parasit...
Am plans o gramada, dar am spus, degraba,
Sa-ti platesc cua-ceiasi moneda,
Si vei vedea, despre preda,
Acum, sa-ti fie rusine, te-am iubit, te-am pretuit,
Acum, stiu ca plangi, dar cum am spus... te-am platit!
(este intr-un fel de muzica clasica)
Si inca un cantec:
Inselata
Eu credeam, ca esti baiatul perfect, dar pana am vazut ca nu-i defect,
Te iubeam, te pretuiam, dar am aflat ca sunt...(muzica de inceput lenta)
-INSELATA!(muzica Rocka'nn Roll)
El iesea cu ea, in-timp ce iese-a cu mine... si nu-mi convenea!
-George Vasile, iu-n excroc sentimental!
-Iese-a cu Cecyy, cand iese-a cu mine!
Si mie...NU-MI CONVENEA!
-George Vasile, iu-n excroc SENTIMENTAL!
-Ma inselat, ma destramat.
Si acum...
Ya-m PLATITO!
-George Vasile, iu-n EXCROC SENTIMENTAL!
.
Ce zice-ti? Funda.(la cantecul,, Inselata" eram eu si cu alta fata de aia am pus -.

Răspuns Câştigător
| SummertimeSadness13 a răspuns:

Mie imi plac cantecele compuse de tine mai ales al doilea cantec:-)

4 răspunsuri:
| Alecssa a răspuns:

I don't want to see cred ca daca deschid gura iese rau de tot laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughingNu sunt facute de tine.Sunt doar prelucrate de tine:*.
Aia cu Inselata e prelucrat de tine si luat de la aia cu Bafta Charlie parcathinking Am auzit-o si eu intr-o zi.Deci...nu le compui tu tongue! [sau aia cu Inselata]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Diana:Cum adica iti place al doilea cantecthinking
Nu sunt facute de ea intelege!
Sunt PLAGIATE {copiate}!
Sunt luate din desene animate.

| ladyi a răspuns:

Doamne. sincer nu vreau sa fiu rea. 1 se zice o cariera in muzica, nu cariera de MUZICIANA laughing
si 2. sunt oribile nu au nici o rima nici un Dumnezeu happy. sincer!