| Robi1444 a întrebat:

cum se numeste melodia, adica cum se zice la muzica care merge fara versuri. adica doar canta ritmul?
Funda!

Răspuns Câştigător
| MHems a răspuns:

Îţi trebuie instrumentalul melodiei(doar melodia fără vocea celor care o cântă) şi versurile.

8 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Negativul melodiei! Cred ca la asta te referi.

| CautNume a răspuns:

Negativ? Instrumentala? Poate beat?

| Fridăm a răspuns:

Instrumantal sau negativ.

| Robi1444 explică:

Nu, deci doar muzica, fara vers.

| Robi1444 explică:

Nu, deci eu vreau sa cant rap, pe o melodie (a1s - sa traiti bine) si cum fac sa nu cante a1s doar muzica sa mearga si eu sa cant versurile?

| MHems a răspuns (pentru Robi1444):

Îţi trebuie instrumentalul melodiei(doar melodia fără vocea celor care o cântă) şi versurile.

| MHems a răspuns:

Adică simfonia? Altceva nu îmi vine în minte.

| 93Silviu93 a răspuns:

Daca te referi doar melodia si fara sa cante cineva atunci se numeste instrumentala

| ProcreatingObscurity a răspuns:

Instrumentala