| Andrei_Robert_1994_lPpI a întrebat:

Cum se numeste melodia de la inceputul acestui videoclip?
https://www.youtube.com/watch?v=poFiCi_g8iw&t=1s

Răspuns Câştigător
| Andrei_Robert_1994_lPpI explică (pentru Stavi_Alex_1987):

Multumesc mult!

| Stavi_Alex_1987 a răspuns (pentru Andrei_Robert_1994_lPpI):

N'ai pentru ce!
Hai sa-ti zic cum am gasit'o: cu shazam. daaar, cum nu gaseste ceva asa scurt, am furat clipu de pe Youtube, doar audio, apoi am pus'o in FL, am cautat bpm'ul, am taiat doar prima parte cu melodia respectiva si le'am pus una dupa alta in asa fel incat sa cante 10, 15 secunde ca sa poata shazamu s'o gaseasca happy

| Andrei_Robert_1994_lPpI explică (pentru Stavi_Alex_1987):

E cam greu.Nu prea am inteles mare lucru.Ma poti ajuta si cu melodia din videoclipul acesta: (min 0:05-0:40) Cred ca sunt mai multe.
https://www.youtube.com/watch?v=B3I0f7kBooc

| Stavi_Alex_1987 a răspuns (pentru Andrei_Robert_1994_lPpI):

Trebuie sa fie ceva facut de cei de la hahaha, de la smiley. stiu ca ei au facut mare parte din coloana sonora.

| Stavi_Alex_1987 a răspuns (pentru Andrei_Robert_1994_lPpI):

Prima e asta - https://www.youtube.com/watch?v=k5-xYCxcAVE
a 2'a cred ca tot silviu pasca dar nu e lansata pe undeva. Cred a fost folosita doar pentru film
a 3'a e Sore, dar la fel, nu apare melodia pe undeva, la fel, cred ca doar pentru film.
Repet: doar "cred" ca sunt doar pentru film. poate ele exista undeva.
Cel mai sigur e sa vezi sfarsitul filmului, unde apare "scrisul" - actori, regizor, etc, unde, mai spre sfarsit, apar si melodiile din film. Asa e la toate filmele.

| Stavi_Alex_1987 a răspuns (pentru Andrei_Robert_1994_lPpI):

M-am uitat la sfarsitul filmului si apar mai multe melodii, inclusiv cele din film (nu doar din trailer) scrie numele filmului pe google, apoi adauga subtitrat, si apar mai multe siteuri unde poti sa'l vezi online, si dai la sfarsit si apare "scrisul" happy

| Andrei_Robert_1994_lPpI explică (pentru Stavi_Alex_1987):

Iti multumesc mult pentru eforturile depuse!