| anonim_4396 a întrebat:

Cum vi se pare aceasta melodie? http: http://www.youtube.com/watch?v=j54-KCFonOA VA PLACE? dar cantaretul...\ce nota ai da melodiei si ce nota ai da cantaretului? FUNDE CEL MAI SINCER

12 răspunsuri:
| JuliaAnda a răspuns:

Sincer mie imi place foarte mult melodia si mai ales jesse mccartney si i-as da nota 10+. funda?

| Stefania3001 a răspuns:

El este un cantaret dragut si are o voce buna, i-as da un 9. 5, iar pentru melodie un 9, are melodii si mai bune dupa parerea mea:*
Funda?happy

| flow_3204 a răspuns:

Melodiei 10 si canataretului tot 10 ii prea tare stiam melodia de mai de mult o adorbig grin

| Viviluka a răspuns:

Mie mi se pare frumoasa mel nota 10

si cum mel e frumoasa asa e si cantaretzul imi plase voceawinking

| AxyAxii a răspuns:

Este o melodie draguta, imi place, dar pacat ca Jesse Mccartney o strica pentru ca se vede ca nu o canta din suflet, nota melodiei:8-9, nota cantaretului:7-8winking

| DeniClopo a răspuns:

Pai melodia e din 2006, deci e mai veche. Sincera sa fiu acum nu prea imi mai place melodia dar cand a aparut o iubeam... iar la adresa lui Jesse nu ai ce spune... e foarte dragut:X:X:X:X:X:*:*:*:*:*:*

| ZuZuXD94 a răspuns:

Melodia nu prea imi place cantaretu da nota melodie 8 nota cantaret 10

| Eyshan a răspuns:

Melodia este ok, i-as da nota 8 iar cantaretul este dragut si canta foarte bine, i-as da nota9.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vreau sa-mi fac un cont fe ficebook darcu sa va ea ca ma enervati cu raspunsurile voastre

| BoboooBubuuu a răspuns:

E super. De ce ai intrebat? Vrei sa afli parerea altora? Sa sti ca e super.

| FunnyLoOVe a răspuns:

Super tare melodia...este romantica dar are si o nota de fericire, amuzament, zapaceala(ca sa zic asa)...este foarte frumoasa:-d

| Achie a răspuns:

Hmm nu imi place genul asta de muzica,, nota 3

Întrebări recente