| nastaseelenacristina a întrebat:

de cateva luni am inceput sa scriu versuri tematica si inspiratia vin din viata de zi cu zi,lumea in ziua de azi, usor usor versurile mele au prins contur, dar nu stiu ce sa fac mai departe fiindca bani si pile nu prea amlaughing) daca se mai afla cineva in situatia asta dati un semn poate ne ajutam, colaboram orice sfat e binevenit.

1 răspuns:
| WaterDrop a răspuns:

Sfat: Cauta o persoana priceputa in domeniu care sa-ti confirme faptul ca ai talent, pentru ca nu este nimic deosebit sa scrii niste versuri in ziua de azi.