| Pitticc34 a întrebat:

De ceva vreme caut o melodie dar nu stiu cum se numeste stiu ca era gen rock sau de emo nu sunt sigra dar stiu ca in videoclip era o fata si o trupa in spatele ei si fata avea parul mai lung si roz imi placea foarte mult melodia daca o stiti ma puteti ajuta va rog dau funda daca este cea pe care o caut!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Posibil asta?
http://www.youtube.com/watch?v=asaCQOZpqUQ

| andrei0929 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=x2i5Jp7mdMc
Daca nu e asta piesa, macar seamana tipa din videoclipul pe care l-ai vazut tu cu Avril (cea care canta piesa asta)?