| RebelaDeLaRadio a întrebat:

Buna TpU!
De unde pot descarca melodii?

De pe ce site?
Cum le salvez?

P.S:Am cablu de date

Răspuns Câştigător
| M3mFisto a răspuns:

Un site prietenos iti recomand mobile9(cauti pe google), introduci modelul telefonului si iti da tot ce este compatibil pentru el, apoi in partea stanga alegi ce doresti: melodii, teme, wallpapers etc..alegi ring tone apoi rasfoiesti printe multele melodii, de asemenea ai sus un search simplu pe ce gen de melodii vrei sa gaseasca, dai click pe ea, apoi alegi dreptunghiul albastru-bleu descarca, ti-o va salva in pc.downloads probabil daca nu ai setat altceva si apoi doar o pui in memoria telefonului cu ajutorul cablului de date in folderul de ringtones... sper sa te descurci. daca mai ai problema nocover3@yahoo.com,dai un mail si iti fac printuri ca la cei mici tongue.

1 răspuns:
| mihaelaalol a răspuns:

Http://www.listentoyoutube.com/index.php si le salvezi de exemplu pe desktop(ca e cel mai simplu)
funda?!