| andreutzzza3242 a întrebat:

Cum pot descarca melodii de pe net pe telefon? am cablu de date, trebuie sa descarc un program sau ceva?

Răspuns Câştigător
| Kidd4Kiddutza a răspuns:

1.Iti trebuie mp3 music editor 7.0.1
-Il poti descarca de aici http://www.softpedia.com/......itor.shtml
2.Il instalezi.
3. Dupa ce l-ai instalat s-a deschis si ti-a aparut doua ferestre, prima fereastra se numeste welcome o inchizi pe aceea.
4.In urmatoarea fereastra dai pe butonul din stanga sus. (acel buton care seamana cu un fisier)
5.Se va deschide o lista dai pe al 5-elea buton de sus in jos.
6.Dai pe Convert audio/video (previously downloaded) from file.
(melodiile trebuie descarcate in calculator deja)
7) Dupa ce ai dat pe butonul Convert audio/video (previously downloaded) from file dai pe butonul din dreapta sus Add Video...
8) Le selectezi tu de unde sti ca sunt si dai ok o sa apara in lista aia melodiile apoi dai convert sau next depinde ce iti arata next si finish.
9) Acum bagi cablul USB in calculator dupa ce se deschide dai in folderul cu muzica pe care il ai tu pe card dai clik dreapta pe melodie copy si in folder clik dreapta paste.
Sper ca ti-am fost de ajutor.

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

La Samsung iti trebuie Samsung Kies.Il descarci de pe net.