| anonim_4396 a întrebat:

de unde pot descarca : Parodie / Cleopatra Stratan - Ghita - In Puii Mei

FUnDA!

Răspuns Câştigător
| Sandraa_4560 a răspuns:

Iei clipul de pe youtube si il descarci cu http://www.tubeminator.com pui linkul in spatiul ala si dai download, o sa iti apara o chestie care se incarca iar cand ajunge la final o sa apara Step 2 dai acolo si iti alegi cu ce format vrei sa il downloadezi, apesi pe formatu respectiv si apoi el se incarca pana cand o sa iti zica download video... Asta-i tot :)

1 răspuns:
| rebela82 a răspuns:

Poti sa descarci de pe youtube daca ai cont