| ItDoesntMatter a întrebat:

De unde pot descarca videoclipuri de pe youtube in orice format?

8 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

YouTube Downloader. il gasesti pe internet.

| Alexandru a răspuns:

Mai poti folosi Ashampoo Clipfinder. E eficace programul.Numai bine!

| Dominicc a răspuns:

Eu folosesc any video converter. e bun, iti descarca in orice format. pentru telefon, wmv, mp3. etc

| CrucifiedCountess a răspuns:

VDownloader. E un soft care-ti downloadeaza in mp3, avi, mpeg and so on.

| kevincosty a răspuns:

Ai un pluggin la firefox care se numeste Ant.Instaleazal si apoi poti descarca orice video de pe net.Mai ai optiunea cu Real Player si bineinteles cateva siteuri dar nu vreau sa le enumar. Mi se par aiurea.

| SexApeeal a răspuns:

Poi downloadeaza si foloseste programu asta : http://youtubedownload.altervista.org/.
E usor de folosit deci care ca te descurci!;)

| danutz hacker a răspuns:

Https://addons.mozilla.org/......ox/search/ descarci in orice format vrei. dar trebuie sa il aplici