| Đenii187 a întrebat:

Bună TPU!

De unde se pot comanda bilete pentru concertul "Lala Love Tour" susținut de trupa Lala Band?
Cât costă unul?

10 răspunsuri:
| Solsagan a răspuns:

Lol. Concert Lala Band. Mi-e milă de banii părinţilor voştri. Dacă ar avea gură, cred că v-ar scuipa.

| Đenii187 explică (pentru Solsagan):

Știi ceva?! Dacă nu îți place, de ce ai mai dat click pe întrebarea mea? Puteai să treci peste fără să apari aici și să-ți irosești mila degeaba! JET!

| Solsagan a răspuns (pentru Đenii187):

Din nefericire pentru ăştia ca tine, am dreptul la liberă opinie.

| Đenii187 explică (pentru Solsagan):

Serios? Iar eu am dreptul să-ți dau REPORT! laughing

| Solsagan a răspuns (pentru Đenii187):

Şi de asta îmi urcă tumoarea la creier.

| bombonika17 a răspuns:

De pe myticket.ro.
eu l-am luat cu 150 de lei.Da depinde ce loc ca 150 de lei erau biletele in primele randuri.

| Đenii187 explică (pentru bombonika17):

Mulțumesc!

| bombonika17 a răspuns (pentru Đenii187):

Cuplahappy

| Denisa20000 a răspuns:

Depine unde vrei locul... Daca il vrei in spate costa vreo 40-50 de lei dar daac il vrei printre primele raduri ele costa in jur de 100-150 de lei happy Ele se pot procura de pe De pe myticket.ro.