| JuliiaaJully a întrebat:

Bună TPU, deci caut o melodie care am auzit-o într-un club, ideea este că nu ştiu versurile ei. ştiu doar că începe lent în altă limbă ( indiană cred, nu ştiu sigur ), apoi continua ritmat, gen remixată pe un instrument ( xilofon cred. ) şi apoi în melodie cred că mai zice ceva gen ' radio amor ', fundiţăă.

1 răspuns:
| Lacramioara_Xenia_1990 a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=CxVOXnfrofQ
asta mi.a venit in cap cand am citit intrebarea... nu stiu daca asta e, sper ca te.am ajutat macar sa gasesti o alta melodie