| Deya_6605 a întrebat:

happy. In ultima vreme tot aud la radio sau in diferite cluburi o melodie. Nu stiu in ce limba e, dar canta un barbat mai intai lent si apoi incepe o muzica de club. Cine o stie primeste fundita :-s. Multumesc happy

Răspuns Câştigător
| dantedante a răspuns:

Incearca asta:
Kobi peretz - Kama Ahava (Niv Cohen Rmx)
http://www.youtube.com/watch?v=0x143BCc2e8

5 răspunsuri:
| ioana_1029 a răspuns:

Este cumva Yolanda Be Cool - We No Speak Americano?
http://www.youtube.com/watch?v=kn6spVwJZOA

| Deya_6605 explică:

Nuu... nu e in engleza si nici in franceza. as putea spune ca e greaca sau turca... ceva de genul

| ada_1591 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=yj649tOIPdI&feature=related
Sunrise Inc vs. Starchild - Lick Shot?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ultima varianta este

| bubu77 a răspuns:

Sa fie oare stromae cu alors on danse?!?!?!?!
daca dai cautare pe youtube o gasesti sigur. Ti-as fi dat eu link-ul dar sunt la serviciu si am youtube-ul blocat. Sper sa fie melodia care iti place si sper sa fi fost de ajutor raspunsul.