| HellVampire a întrebat:

Buna TPU:* deci in desenele naruto in prima serie nu shippuden atunci aproape de final cand sasuke a hotarat sa plece la orochimaru si cand au venit acei 3 oameni ai lu orochimaru dupa el era o fata cu parul rosu care canta la fluier. in tipm ce se lupta cu shikamaru cand au aparut acei monstrii ea canta la fluier aceea melodie as vrea sa o downloadez. cred ca este prin episoadele naruto 121 -122. vreau site de unde sa o downloadez si daca se poata si alte melodii ca acestea din naruto plzz!

Răspuns Câştigător
| FemeiaPisică a răspuns:

Fata care canta la fluier este Tayuya si nu este episodul 121-122 este episodul 109.Nu stiu daca poti face rost de cantecul acela pe care il canta ea la flaut dar poti descarca niste Opening-uri de la naruto (melodie de inceput) aici ----> http://naruto.wikia.com/wiki/Music

2 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Cu placere.