| ღmarynaღ a întrebat:

Am si eu o intrebare in legatura cu Naruto, am auzit ca o sa fie 500 de ep din Naruto Shippuden, si am auzit ca o sa fie o noua serie Naruto Akippuden. acum nu stiu cat de real e zvonul, dar am auzit ca o sa se dea in final o lupta intre Sasuke si Naruto si la sfarsit o sa vina parinti lui Naruto dupa ce ambi mor. de ce? sau cum de se aude asa ceva daca nici producatorul nu cred ca a ajuns sa faca episoadele finale.

3 răspunsuri:
| MyShadow a răspuns:

Nu se stie. La fel se spune si ca in noul sezon o sa apara cuclurile celebre, cum ar fi sasusaku, dar nu se stie. Dar o lupta dintre cei doi este certa, atunci exista doar doua variante: sa moara amandoi, ori niciunul.

| Bezea a răspuns:

Nu știu dacă o să se ajungă la 500 de episoade. Manga este destul de aproape de final din câte se poate observa. Cât despre un nou sezon Naruto tot ce se aude acum sunt doar speculații; Încă nu a fost nimic confirmat. Lupta dintre Sasuke și Naruto este posibilă pentru că ei 2 sunt rivali, dar la fel și asta este doar o speculație.

| antos a răspuns:

S-ar putea sa fie o lupta intre ei, si tatal lui Naruto( al patrulea Hokage) este reanimat cu edo tensei impreuna cu ceilalti hokage