| Metalhead99 a întrebat:

doresc sa cumpar chitara electrica Harley Benton G46 Set LH, mentionez ca sunt incepator si stangaci. laughing Ce parere aveti despre aceasta chitara?

Răspuns Câştigător
| ptufi71 a răspuns:

Daca esti incepator nu prea conteaza ce chitara ai, macar sa inveti tu ss canti bine si sa-ti iei atunci o chitara buna. Daca esti stangaci si vrei chit. electrica atunci musai trebuie sa fie o chit. Pt. stangaci. Daca era chit.clasica ii schimbai ordinea corzilor si mergea.

| Metalhead99 explică (pentru ptufi71):

Si stii ceva despre site? Pot sa am incredere in ei?

1 răspuns: