| Izaya112 a întrebat:

Este o melodie nou aparuta cu refrenul "chiu chea" sau ceva de genu. Imi putezi spune cum se numeste? DAU FUNDA! happy

Răspuns Câştigător
| oanakissyou a răspuns:

João Lucas e Marcelo - Quiero Tchu Tchá Tchá ♪♫ Subtitulado en Español

4 răspunsuri:
| Asfgrhr a răspuns:

Buna.Cred ca asta e melodia pe care o cauti:João Lucas e Marcelo - Tchu Tcha Tcha http://www.youtube.com/watch?v=7NOWQ4tjiNI&feature=related Spor la ascultat muzică.:))

| Izaya112 explică:

Puteti*

| Izaya112 explică:

As da tuturor cate o funda, dar din pacate e doar una, am dat celui care a dat cel mai rapid raspuns...