| anonimaanonima01 a întrebat:

eu, impreuna cu cativa prieteni vrem sa ne facem un post de radio. dar ne gandim la un nume mai interesant; lasati sugestiile voastre. iar cele mai interesante propuneri primesc funda :1 love struck (nume pentru radio )

3 răspunsuri:
| dariusneag4 a răspuns:

Friends FM

| KanekKi a răspuns:

Poi depinde cu cine faci radio(prieteni)de EX: Cristi,Alex,Dan poti sa ai pui radio CAD
Sau radio Bass depinde cum vrei,Radio Max muzica,Radio OrToN, Radio TPU, Radio muzica la maxym funda?

| Geaninazicesasaripegeam a răspuns:

Bfwbm FM
B-best
F-friends
W-with
B-best
M-music
FM-efem
Sper sa va placa