| Friscaaa547 a întrebat:

Deci. Pe scurt : eu impreuna cu niste prieteni vrem sa facem o trupa. avem tot ce ne trebuie dar nu stim cum sa o facem publica sau ceva de genu. stiu de la niste cunostinte ca poti sa te inregistrezi cantand sh poti trimite la un post de radio ceva de genuu`. nu stim cum sa ne facem publici`! Ajutorrr `! dauu funda`!

2 răspunsuri:
| RockNbeer a răspuns:

Ce gen cantati?
Am avut si eu niste intenti de a imi face o trupa.dar tot solo am ramas.
Daca vrei iti las id meu.si mai vorbimwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Puteti sa va filmati in timp ce cantati o piesa si sa va puneti pe youtube.