| Andreyuyu a întrebat:

Buna TPU imi dati va rog negativu la o mel adica sa fie doar muzica fara voce cami trebuie sa cant la la noi in sat nu-s ce spectacol e si vrea profu sa cant da a zis sa-mi iau negativ la mel pe care o vreau plsss puteti sa-mi dati linkul si so downloadez daca gasiti va dau funda si ceilalti vot plss

Răspuns Câştigător
| Mariella a răspuns:

Ce melodie?
incearca sa scrii pe youtube numele melodiei, urmat de "karaoke" si downloadeaza varianta aia de audio...

1 răspuns:
| Maria02 a răspuns:

Pai.ce melodie>?