| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU imi plac doua melodii care nu stiu cum se numesc sad. Prima melodie daca nu ma insel este cantata de 2 fete :d si pe la refren are no more... un vers si la sf anymore...
Iar la a doua spune But. It's over now ( Nu e Rihanna ori Natasha Thomas ) o dadea pe acasa la o reclama dintr'un film parca ( melodia e trista, cantata de o pers mai in varsta asa )

1 răspuns:
| RockerGirl a răspuns:

La a doua cred ca e roxette -it must have been love iar la prima...nu stiu. posibil dar nu cred rihanna unfaithful! sper ca te-am ajutatwinking