| Cheryl24 a întrebat:

TPU! Imi poate spune cineva cum pot sa fac rost de tonul de apel (ringtone) al melodiei "Orianthi - Shut up and kiss me"?

Răspuns Câştigător
| George_Alecss_1998 a răspuns:

Poti cauta pe google sau tot pe google cauta cutmp3. Acolo iti poti face singur ringtone foarte usor, doar selectezi partea care vrei sa cante cand te suna cineva si gatawinking

| Cheryl24 explică (pentru George_Alecss_1998):

Buna! Iti multumesc pentru site-ul "cutmp3" pe care mi l-ai dat. Chiar aveam nevoie de un astfel de site si nu numai pentru ringtone-uri. Acum, imi permit sa-ti mai pun o intrebare, daca tot am vazut ca le ai cu de astea: stii cumva un site unde pot sa lipesc bucatile de melodie pe care le-am decupat? As vrea sa-mi iasa ceva in genul unui colaj muzical. Oricum, multumesc din nou pentru raspuns.

| George_Alecss_1998 a răspuns (pentru Cheryl24):

Nu ai pentru ce. si sincer nu stiu. dar am sa caut si daca gasesc am sa te anutwinking