| AmyLove89 a întrebat:

In filmul fata contra monstru(girl vs monster) e o piesa la final care o canta pe fundal in timp de aia zice autorii filmului si dupa se aude clar piesa(pe desene animate la partea 2 pe la minutu 38:04).Va dau si un link unde e piesa http://www.youtube.com/watch?v=u0QMCIi2DQc&feature=g-upl (cel mai bine se aude pe desen animate).Din versuri nu inteleg mare lucru ca nu le am cu engleza. Zice ceva de genu:la,la,la,la, la, la so(nu inteleg ce zice)i say if you wanna fell (nu inteleg ce zice)look at me look at me look at me i say if you wanna party rock(sau hot nu inteleg exact) look at me look at me look at me.Cam atat inteleg.Cine imi da numele acestei piese are funda+vot! Neaparat o vreau. PS:Celalte piese le stiu.Doar pe as nu o stiu:( Va rog ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
| Andrei_Lupsan_1986 a răspuns:

Cel mai bun raspuns pe care l-am putut gasi se afla in descriptia acestui videoclip :

http://www.youtube.com/watch?v=rh6SFvN8fSI

Se pare ca toata lumea se intreaba ce piesa e aia :)) Poate o fi intr-adevar Olivia Holt - Rich & Famous iar cand o sa apara ceva album de-al fetei asteia sa o iei de acolo... ziceam si eu. Oricum mai mult de atat nu am gasit. Bafta!

2 răspunsuri:
| AmyLove89 explică:

Multumesc frumos pentru raspuns ti-am dat funda.

| Georgiana_Cristina_1991 a răspuns:

"Olivia Holt-You had me at hello"
Sper ca te am ajutat!