| Zooy_Rebeca_1992 a întrebat:

in special fani 1D! Ieri am aflat de la o colega, ca ar fi un zvon ca baietii din One Direction ar aveni in Romania. Se pare cai de la X Factor au scris pe Twitter ca nu se stie daca ar fi adevarat dar a ajuns unde trebuie. Si vreau sa stiu cand se zice aproximativ o data cand ar veni, pentru ca se spune ca ar veni pe 23 decembrie?

5 răspunsuri:
| InVisible99 a răspuns:

Oricum daca vor veni se va anunta din timp, de cand se vor pune biletele in vanzare sau daca vin la X Factor ai sa vezi reclama la antena 1 de te vei satura de ea oh go on

| xXMomo185 a răspuns:

NDin pacate nu vor veni in Romania anul asta dar am auzit ca poate in 2013 ne vor vizita si pe noi. Sper sa prin si eu un bilet atunci happy

| Duucu a răspuns:

Eu am auzit ca vin intre 20 si 25 decembrie si va fi la sfarsitul X-Factorului.Atat iti spun, imi provoaca scarba muzica lor...

| AndutzzaAnduu a răspuns:

Am citit si eu faza aia pe Twitter....eu ma gandesc ca.i aduc in finala.

| roxy1direction4ever a răspuns:

Ce pot sa iti spun aeste ca timpul iti va raspunde! Cat as vrea sa vina!