| onedirectionforever a întrebat:

Este adevarat ca One Direction vor venii la galele x factor din Romania?

Răspuns Câştigător
| Andreea_Tanasoiu_1997 a răspuns:

Eu am auzit ca este oficial de la mai multe fete care cica au aflat din surse sigure.Eu personal cred ca vor veni, mai exact de revelion.Sunt prea multe indicii care ne arata asta cum ar fi : reclama in care 1D ne saluta, ne baga in seama pe twitter si pe fb, trendul nostru, iar cei de la Station 4 au spus ca duminica ne vor da o veste soc in sens bun.Se mai zice ca le-au luat un interviu...in curand vom afla.

6 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Chiar daca nu suntem religiosi, ar trebui sa ne rugam sa nu se intample o asa blasfemie.Ne ajunge o poponareala in galele finale, una neaosa, romaneasca, nu ne trebuie si sablonul dupa care s-a copiat.

| CautNume a răspuns:

In cazul asta nu ma mai uit la X Factor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

One Direction au fost eliminaţi acum 02:00 minute de un lunetist priceput.

| TeenSpirit a răspuns:

Nu se ştie înca, dar dacă e adevărat: nici eu nu mă mai uitlaughing

| floryiciyca a răspuns:

Nu stiu sigur daca cei din One Direction vor veni la galele X factor dar de Revelion cred ca vor veni. Chiar daca nu vor veni anul acesa eu va promit ca ii voi convinge sa vina anul viitor!

| Daniella_Ermina_1997 a răspuns:

Da, nu avem niciun raspuns concret din partea producatorilor X Factor Romania, dar eu sper sa vina pentru ca ii ador si nu vreau sa bag in seama toate porcariile spuse de ceilalti! Directioner For Ever!