| HeiTu a întrebat:

Întrebarea asta e pentru cei ce au văzut filmul Another Cinderella Story cu Selena Gomez.
Cum se numeşte melodia pe care au cântat-o Joey şi Mary ( când a cântat la chitară el)?
Dau fundă

Răspuns Câştigător
| Zoki a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=o4UPO9lmmYc

Drew Seeley & Selena Gomez - New classic

| HeiTu explică (pentru Zoki):

Nu este asta. el cânta la chitară

| Zoki a răspuns (pentru HeiTu):

Eu credeam ca spui de scena asta: http://www.youtube.com/watch?v=fVWPc5nnalA

in scena de mai sus este doar partea lenta din New classic. Imi pare rau ca nu ti-am putut fi de autor.

| HeiTu explică (pentru Zoki):

De fapt asta şi era, mi-a dat-o şi o prietenă şi am văzut că e acoustic version. Multumesc mult ai fundA:*.

| Zoki a răspuns (pentru HeiTu):

Multumesc de funda :-) si sarbatori fericite