| SwizZ a întrebat:

Bună TPU, m-am gândit să-mi cumpăr o pereche de căşti Beats Solo HD Monster On Ear by Dr. Dre ( Replici ) la 30 de lei de pe okazii.

Întrebările sunt următoarele :

- Cum este sunetul? Dar bass-ul?
- Se merită să dau 30 de lei pe aceste căşti?

La produs scrie că are Garanţie de livrare şi că se poate returna în 3 zile, deci nu cred că pot primi ţeapă.

3 răspunsuri:
| Utilizator1234 a răspuns:

La ce calitate poti sa te astepti de la niste casti de 30 de lei care sunt replici la niste casti foarte proaste?

| Raymond1607 a răspuns:

Fiind replica sa nu te astepti la un sunet de calitate. Iti dau un exemplu, un S5 replica arata exact ca si un S5 original dar nu are atatia RAM-i nu are procesor bun, camera buna si nici difuzoarele nu sunt la fel... In cazul tau, castile vor arata exact ca si cele originale dar nu vor suna ca atare. Avantajul este ca toti vor vedea ca ai casti scumpe la gatwinking

| SwizZ explică (pentru Raymond1607):

Ştiu chestia asta, dar încă aştept un răspuns de la cineva care are astfel de căşti, pentru a afla dacă este mulţumit de sunet / bass eventual.