| antoniasarah a întrebat:

m ascultat din intamplare o melodie la radio(kiss fm) si incerc s-o caut de 2 zile dar nu reusesc va rog ajutati-ma nu-mi amintesc nici un vers dar stiu ca avea niste versuri cu, cuvinte dintr-o limba necunoscuta (de trib).
Va rog ajutati-ma!

3 răspunsuri:
| PsychoDreams a răspuns:

Poate e ''Trumpet lights ''-Ami(dar asta nu e intr-o limba necunoscuta).
Sau ''Save Save''-Shaka Muv(Asta are o limba de trib dar doar la refren; in rest e engleza pura)

| Ciocan_Valentin_1992 a răspuns:

Scrie pe google sau orice site folosesti kiss fm playlists, apoi cauta melodia.