| IoaBia a întrebat:

Buna TPU ma puteti ajuta caut o melodie de foarte mult timp nu-mi aduc aminte decat o parte din videoclip si faptul ca cantareata era blonda si se afla pe o plaja aproape de o coasta si se plimba singuta stiu ca era o melodie de dragoste si era in engleza

2 răspunsuri:
| CherryBlossom26 a răspuns:

Feel in love - dj rynno feat. sylvia

| IoaBia explică (pentru CherryBlossom26):

Nu este asta....melodia care o caut am ascultat-o prin 2008 si de atuncea o caut... stiu doar ca incepea cu o fata care era aproape de o coasta pe plaja si se plimba