| Andrutaa2004 a întrebat:

Ma puteti ajuta sa creez o coregrafie? Multumesc anticipt! FuNdA

6 răspunsuri:
| SHINeeTaemin a răspuns:

Ai putea sa-mi dai un exemplu ce fel de coregrafie vrei? big grin ..sa stiu daca e bine ceea ce vreau sa-ti dau.

| Andrutaa2004 explică:

Mersi,puiupuiu. Poti fi un pic mai precis? Eu as vrea coregrafia pentru o piesa moderna mai spre louge(parca asa se scria).

| Andrutaa2004 explică:

Puiupuiu as vrea stilul mai linistit. Dar as vrea si un model cum fac vedetele. Ms SHINeeeTaemin

| Andrutaa2004 explică:

In stilul Lounge ma refeream. Da-mi ambele stiluri cerute. Ms

| Puiupuiu a răspuns:

Desigur, depinde pentru ce categorie iti trebuie coregrafia de exemplu eu as face o plansa mare de șah si am fi multi oameni imbracati in piese de șah

| Andrutaa2004 explică (pentru Puiupuiu):

Poti sa imi dai idei mai asa, nu stiu cum sa zic. mai cum e cu piesele vedetelor. oricum mersi!