| AnonymusRex a întrebat:

Mai demult era o melodie draguta sa zic asa. Nu mai stiu cum se numea, dar mai stiu cateva cuvinte din ea. Imi cer scuze daca nu sunt scrise corect: "Boom chaka laca laca laca laca le, brr baba, brr baba, baba baba be".

Cam asa este! Fundita celui/celei care imi va spune cine il canta si daca nu sunt pretentios, as vrea si un link!

Multumesc anticipat:*

Răspuns Câştigător
| ALYNAMARYA a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=zZLsWY0MXqE asta este?

| AnonymusRex explică (pentru ALYNAMARYA):

Da, in sfarsit... asta e...

| ALYNAMARYA a răspuns (pentru AnonymusRex):

Ma bucur ca am putut sa te ajut.

5 răspunsuri:
| AnonymusRex explică (pentru Dumnezău):

Nu este asta. Ms mult.

| Dumnezău a răspuns (pentru AnonymusRex):

Oricum,melodia e rap sau reggae.Parca mai avea si Shaggy ceva tot cu titlul ala, si a aparut si pe coloana sonora a unui joc.