| Farsot a răspuns:

Iete tricou original http://www.beautyofpain.ro/......ticles.php

7 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

Da! este okwinking

| MouSSEauChoColat a răspuns:

Salut! Merita bineinteles daca iti place formatia si sunt unii dintre cantaretii tai preferati. Acum nu stiu cat de bine ii sta unei fete ce un tricou de genul acela doar daca este rocker-ita innascuta. Sa comanzi totusi o marime buna pentru tine pentru ca daca este prea mare si sta ca pe gard, nu prea mai merita.

| Holocaust a răspuns:

şi eu am de gând să-mi comand zilele astea nişte tricouri,dar nu cu BvB,că nu-i agreez, plus că de pe alt site. Dacă-ţi place ţie, comandă-l.

| Roxana121 a răspuns:

Daca esti emo merita sal comazibig grin

| мαяιє explică (pentru Roxana121):

Nu sunt emo!

| Roxana121 a răspuns (pentru мαяιє):

Oricum tricou e ceva spre emo, mie imi place e dragut daca si tie il place atunci poti sal comanzi doar tu il vei purta nu noi.

| JustMe6378962 a răspuns:

Sincera sa fiu, mie mi se pare cam gotica...