| 03Didy03C a întrebat:

Mi-am descarcat niste muzica pe laptop pentru a o baga in telefon! Am bagat cablul USB toate bune si frumoase. Dar nu gasesc folderul cu muzica de pe telefon si nici nu stiu care dintre ele este. Am bagat la audios si nu am gasit.Am bagat la downloads si tot nu era.Care folder este bun pentru a-mi gasi muzica la locul ei? Precizez ca am un telefon Yezz Andy a5ei. Dau funda!

3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Creaza-ti un folder si pune-i acolo big grin

| 03Didy03C explică:

Nu mai e nevoie, mi le-a dat dar mai tarziu. Habar nu am de ce. Dar le am

| Anonymash a răspuns:

Creeaza in CARD SD un folder numit "MP3". In acel folder pui toate melodiile descarcate. Dupa ce ai terminat, dai restart la telefon.