| Alin2017 a întrebat:

Mi-am luat o boxa (cub) portabila mica,si cand pun o melodie si dau la maxim incepe sa baraie si se stinge,inca nu am incarcato de cand am cumparat-o,sa fie de la baterie ca e goala? Cum sa o incarc si unde,, mi-a dat un cablu usb care al bag in spate la pc si celalalt capat in boxa, si se incarca?

4 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Nu ai instructiuni de folosire? cum arata? are baterie? ce baterie foloseste?

| Alin2017 explică (pentru express11):

Bateria este Lion dar nu stiu de cat, dar se incarca la 5 V merge si incarcatoru de la telefon, Boxa T-2030, Cat trebuie sa o las la incarcat? Te rog ajuta-ma, eu o las 8 ore dar nu stiu daca e bine.Dau funda!

| express11 a răspuns (pentru Alin2017):

Vreo 3-4 ore.nu trebuie formatata.este litiu-ion si nu are memorie ca celelalte.

| Alin2017 explică (pentru express11):

Cum fac sa mearga radio dau pe un buton,, Mooe'' si doar bazaie nu are antena,?