| AlexAndrei96 a întrebat:

In cat timp se incarca o boxa portabila? Am oprito, arata boxa rosie pentru ca se incarca, dar foarte greu. Azi mi-a venit, am ascultat 5 minute muzica si zicea sa o bag la incarcat, dar nu la priza pentru c are doar cablu USB, asa ca o incarc la laptop. Cum pot spori incarcarea?

2 răspunsuri:
| onix33 a răspuns:

Depinde de model...nu ai primit specificatii la ea sau un manual?

| AlexAndrei96 explică (pentru onix33):

Nu...adica am primit pe spate ceva dar am aruncat. E BT Speaker.