| Angie12 a întrebat:

Nu stiu ce sa fac. iubesc sa cant, imi place.Muzica ma defineste dar..niciodata n-am cantat in fata cuiva. Si nu stiu daca, cant frumos sau nu. Imi plac cantecele in spaniola, de dragoste, si mai am asazisul "talent" sa compun...cand eram un pic mai mica nu ma mai puteam opri din scris. Ori poezii ori cantece. O alta problema, cand compun cantecele, ma gandesc la versuri, si nu stiu sa compun melodia, adica muzica de pe fundal. Mai stiu cat de cat sa cant la pian. Imi place foarte mult. Prietenele mele se uita la un serial, si mi-au dat acest cantec, iar mie imi place foarte foarte mult ( http://www.youtube.com/watch?v=ubPuhoppx0g ) ii stie cineva notele de pian..ca sa pot sa-l cant? Ma mai gandeam, sa-mi fac un cont pe youtube, sa ma inregistrez si sa-mi pun cantecele acolo, sa vad ce parere are lumea despre vocea mea, ce-mi propuneti?

2 răspunsuri:
| AnonimulxD112 a răspuns:

Sau potii sa iti chemii o prietena de a ta sa te ajute. happy Ea iti va spune daca canti frumos sau nu. E mai bine prima data o parere de la o persoana pentru ca daca pui direct pe net o sa ai criticii si multe alte chestii urate din partea altora.

| andreealovesong a răspuns:

Pune pe cineva drag tie sa te asculte. Poti pune prieteni si prietenele tale