| anonim_4396 a întrebat:

Prietenesc cu o fata pe nume Carolina.Deci intr-o zi ea mi-a propus daca doresc sa cant cu ea.Eu de fapt stiu binisor sa cant cu vocea, dar nu prea am cantat pe scena.Nu am emotii,dar eu nu prea stiu.I-am zis ca ma voi gandi, dar de fapt nu prea mi-au placut cantecele, da ea canta foarte bine si foarte frumos.Eu nu prea prefer cantaretii romani, dar nici cantecele, pentru ca eu sunt rockerbig grin.Eu ador rock,mai degraba metal,dar ea nu asculta asa ceva.I-am propus un cantec rock unde canta si fata si baiat, dar ea, nu a fost deacord.Nu stiu am o situatie complicata, as vrea sa stiu ce sa-i zic sau poate cumva pot sa o conving sa cantam muzica care imi place si mie?

Răspuns Câştigător
| deejaykrysty a răspuns:

Daca-mi permiti, am sa-ti dau un sfat, "nu incerca sa o schimbi" este clar ca ori ce varianta ai alege unul din voi trebuie sa o ia de la "zero" Daca vrei cu adevarat sa o multumesti, pentru o melodie fi un cavaler si fai placerea. Dar incearca sa-si si demonstrezi in viitor ca nu ai nici o atractie pentru acel gen de muzica.

2 răspunsuri:
| BiiaSM a răspuns:

Eu zic sa vorbesti ca cu ea, sa ii spui ca ce ii place ei nu e genul tau. Incercati sa ajungeti la o melodie care sunteti de acord amandoi happy.

| cami23 a răspuns:

Poti combina stilurile