| Felicia14 a întrebat:

Pentru inceput... sunt din Moldova. Se apropie 27 august-Ziua Independentei Republicii Moldova.Imi trebuie citeva cintece despre patrie, neam s.a.m.M-am gindit sa cant cintecul "3 culori" de Ion si Doina Aldea-Teodorovici si "Inima mea e Moldova" de Ion Suruceanu dar nu le gasesc minosurile.Asa deci imi trebuie minosurile. Puteti sa-mi trimiteti niste link-uri cu minosurile acestor cintece? Daca stiti si alte cintece frumoase trimetetimi-le cu tot cu minos. Multumesc mult! Fundaaa!

3 răspunsuri:
| VladGH a răspuns:

Se zice "minusuri" nu "minosuri", dar cel mai corect se intreaba "negativul" unei piese. Pe internet nu se gasesc, cel mai sigur le vei gasi la birja muzicienilor. Bafta!

| Felicia14 explică (pentru VladGH):

Multumesc de corectare, n-am stiut...