| anonim_4396 a întrebat:

puteti sa imi spuneti niste programe de remixat-mixat ca sa fac remixuri gen :http://www.youtube.com/watch?v=oKpILQ6-9n8, am ureche muzicala si am incercat sa caut niste programe dar nu merge chiar atat de bine.

2 răspunsuri:
| snzpaul a răspuns:

VirtualDJ PRO.
Iti trebuie sample-uri, beats-uri, trebuie sa-ti cumperi licenta pentru ele.

| Mihu_Mihai_2000 a răspuns (pentru snzpaul):

Am deja virtual dj home free si am la el toate effectele si astea. de unde pot lua sampleurile si beatsurile ca am licenta piratata la el.