| Idontcare69 a întrebat:

Puteti sa-mi explicati ce vrea Deliric sa exprime prin melodia aceasta : https://www.youtube.com/watch?v=8u6GGuBXVwk (Deliric x Silent Strike - Gaia ft. Alexandrina)? Mai ales versurile " Te sărutam de atâtea ori când te nășteai/
Te îmbrățișam cu flori când tu mureai". Multumesc anticipat :D!

Răspuns Câştigător
| Ronny22 a răspuns:

Cel mai probabil vorbeste despre iubirea lui care a plecat. In versuri incearca sa transmite ce simte pentru ea (iubirea) iar in cele doua versuri date de tine incearca sa spuna cum ca chiar daca era fericita sau suparata/nervoasa el tot o iubea si tinea la ea.