| CiubanClaudia a întrebat:

Buna TPU ..saptamana trecuta ma.m contrazis cu o prietena ca melodia de Dan Balan lendo calendo nu este cantata in spaniola ci in alta limba, deci care are dreptate?

8 răspunsuri:
| mihaela0205 a răspuns:

In spaniola este.

| Musique a răspuns:

Are dreptate cea care a zis că este în spaniolă.
Baftă.

| SuneteDeChitara a răspuns:

E in spaniola combinata cu engleza.

| AOLEVRIC a răspuns:

E in spaniola si engleza.

| ZigZagMTFK a răspuns:

Este in spaniola.

| Cristina64 a răspuns:

E in engleza si spaniola

| AdrianaL30 a răspuns:

Buna! Are si niste versuri in spaniola, mai exact cele cantate de Dan ''Moviendo sus caderas la vi caminar, un cuerpo como ninguna, no puedo olvidara'' si ''un beso me dejo marcado''...dar restul versurilor sunt inventate. Uite aici vorbeste Dan despre cum le-a compus! :) https://www.youtube.com/watch?v=RZeabaGGAC4

| CiubanClaudia explică (pentru AdrianaL30):

Stiam adica nu am stat 5 ani in Spania si sa nu inteleg o amarat de melodie