| Alexutzu2013 a întrebat:

Spuneti-mi si mie cateva melodii Hip-Hop cum ar fi spike, codu penal, bug mafia, etc. Nu manele!

Răspuns Câştigător
| Vickzye a răspuns:

Nane - la la la
Guess who - decat sa minti, tu(cu spike), flori ilegale, sunete, scuza-ma, oriunde te duci, etc
Grasu xxl - jos, da-te mai asa.
Bug mafia - fara cuvinte, 5000 de zile, o lume nebuna, strazile, baieti buni, celebrii anonimi, doc - sa ma prezint... sper sa te ajutebig grinbig grin

2 răspunsuri:
| LetsPutASmileOnYourFace a răspuns:

Nane-Glume
Deliric-Ambrozie
Parazitii - Daca as fii pentru o zii presedinte
[ Sunt doar 3 cantaretii, cu 1 piesa fiecare, dar asculta toate compunerile lor... sunt minunati totii trei! Seamana cu Bug Mafia, Spike si Codu Penal : )

| Alexutzu2013 explică:

Nane glume o stiu is faine dar stii mai multe?big grin