| concerto22 a întrebat:

Stie cineva vreun site de unde pot descarca partitura pentru vioara de la piesa What Child is This sau Elements-Lindsey Stirling? Astept cat mai repede raspunsurile voastre! Funda

2 răspunsuri:
| ByancaByutza17 a răspuns:

Buna! Dai pe youtube pui muzica si mai jos iti va aparea ''About, Share& Add to''
Tu vei da pe Share mai jos iti v-a aparea un link dai copy si apoi dai pe site-ul:Youtube Convertor. Dai pe el si dai Paste apoi dai convert si dupa aceea dai download. Funda? big grin

| concerto22 explică (pentru ByancaByutza17):

Buna! Eu ma refer la PARTITURA!